Keman eğitimimle sanat alanında Eskişehir’in gururu oldum Keman eğitimimle sanat alanında Eskişehir’in gururu oldum

Eskişehir Erenköy Mahallesi'nde bulunan Sabri Kılıçoğlu Ortaokulu'nun güvenlik konusuyla ilgili sorun olduğu ve okula güvenlik görevlisi verilmediği iddia ediliyor. Okulun yerleşim yerlerine uzak olması nedeniyle okulda eğitim alan öğrencilerin velileri endişeli durumda. Okula güvenlik görevlisi verilmesi ve güvenlik sorununun çözülmesi bekleniyor. Ayrıca okulun bulunduğu arazide çöp sorunu olduğu. Temizleme çalışmalarının yapılmadığı belirtilmektedir. 

Eskişehir Net Haber Merkezine ulaşan bir okuyucumuz "Sabri Kılıçoğlu Ortaokulu'nun bir güvenliğe ihtiyacı var. Çünkü okulumuz kırsal bir alanda ve okulun etrafında arabalarını bir kenara çekip alkol alan kişiler var. Burada çocukların güvenliği için bir şeyler yapılmalı yetkililerden durumla ilgili acil bir çözüm bekliyoruz. Çocuklarımıza bişi mi olacak korkusuyla onları okula göndermek zorunda kalıyoruz" ihbarında bulundu.

Bir diğer vatandaş ise "Biz veliler olarak okul çevresini kendimiz temizliyoruz ertesi gün okulun çevresi çöplüğe dönüyor" ihbarında bulundu. 

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi