Erdoğan: "Kısa zamanda atamayı da bilhassa bakanımız açıklayacaktır" Erdoğan: "Kısa zamanda atamayı da bilhassa bakanımız açıklayacaktır"

TARAFTAR TRİBÜNLERDE

Play-Off 1. Turda ege temsilcisi Karşıyaka’yı eleyen Mavi beyazlılar, ilk turda Turgutluspor’u eleyen Efeler 09 karşısında sahaya ilk 11’de Şener Özcan, Hüseyin Tokmak, M. Furkan Tuncer, Ali Fırat Kasap, H. İbrahim Yazgılı, Deniz karadeniz, Emirhan Subaş, Abdullah Şahin, Umut Akpınar ve Okan Sarı ile çıktı.
Yaklaşık 5 bin futbol severin ve Bando Es Es’in desteği ile oynanan karşılaşmada, mücadele Anadolu Üniversitesi’nin başlama vuruşuyla başladı.

İLK GOLÜ BULAN EFELER OLDU

Karşılaşmaya savunma güvenliğini ön planda tutarak başlayan Efeler 09, maçın 13.dakikasında yakaladığı ilk pozisyonda golü buldu. Kullanılan serbest atışta Uğur Çetinkaya, ceza sahasına girmeden yaklaşık 25 metreden yerden sert bir vuruşla meşin yuvarlağı kaleci Şener’in solundan ağlara gönderdi. 0-1

BASKI GOL GETİRMEDİ

Rakibi karşısında geriye düştükten sonra baskısını arttıran ve rakip kalede tehlikeli pozisyonlara giren Anadolu Üniversitesi, Efeler 09 kalecisi Kemal Mert’i geçemedi. 

İLK YARI TAMAMLANDI

Maçın 44.dakikasında Deniz Karadeniz altı pas önünde yakaladığı net gol pozisyonunda, meşin yuvarlağı ayağında kontrol edemeyince Efeler savunması topu uzaklaştırarak ilk yarıyı 0-1 üstün tamamladı. 

HATİPOĞLU VE KOCA TRİBÜNDE

Diğer taraftan Anadolu Üniversitesi-Efeler 09 Spor Kulübü arasında oynanan Play-Off 2. Tur ilk maçını, Eskişehir AK Parti milletvekili Nebi Hatipoğlu ve Eskişehirspor Kulübü Başkanı Erkan Koca’da Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü Başkanı Galip Özsarı ile birlikte izledi.


MAÇTA 2. YARI OYNANIYOR….

Kaynak: Murat Dağtekin