Ünlü oyuncu Esin Gündoğdu, uzun süre mücadele ettiği fazla kilolarından kurtularak tam 72 kilo verdi.

Ameliyatsız bu büyük başarıyı elde eden Gündoğdu, yeni görünümüyle hayranlarını şaşırttı.

Sağlıklı beslenme ve sporla bu değişimi gerçekleştiren oyuncu, mide küçültme ameliyatı olmadığını belirtti.

Gündoğdu, kendi hazırladığı program sayesinde kilo verdiğini ve spora başladığını ifade etti.


AMELİYAT OLMADIM DEDİ

Azmi sayesinde, ameliyatsız 72 kilo veren Gündoğdu, artık bambaşka bir görünüme sahip. Şimdi ise dans performansıyla gündemde. İki yıl içinde 72 kilo veren oyuncu, hayranlarını şaşırtarak zayıflama sırrını dans videolarıyla paylaştı. 

Ünlü oyuncunun dans ederken formunu koruduğu dikkat çekti. Gündoğdu, ameliyat olmadan sadece sağlıklı beslenme ve sporla nasıl zayıfladığını anlattı. "Mide küçültme ameliyatı olmadım. Diyetisyene gittim ama daha çok kilo aldım. Salondan odaya bile yürüyemiyordum. Kendi programımı hazırladım ve spora başladım" dedi.


TAMI TAMINA 72 KİLO VERMİŞ!

Gündoğdu, beş yıl önce yalnızca diyetle 72 kilo verdiğini ve bu süreçte ameliyat olmadığını belirtti. Ancak büyük bir kayıp yaşadığı için depresyona girdiğini ve diyeti bıraktığını açıkladı. 

Beş yıl boyunca kilolarını koruyan oyuncu, acısı nedeniyle yeniden kilo almaya başlayınca doktoruna başvurdu ve ameliyat olmak istediğini söyledi. Gastrik bypass ameliyatı geçiren Gündoğdu, artık diyet yapmadığını ifade etti.


ESİN GÜNDOĞDU KİMDİR?

1977 yılında İstanbul'da doğan Esin Gündoğdu, oyunculuk kariyerine 2004 yılında "Avrupa Yakası" dizisiyle başladı. "Hayat Bazen Tatlıdır", "Aşk Yeniden", "Yedikule Hayat Yokuşu", "Merhaba Hayat", "Olacak O Kadar", "Baba Oluyorum" gibi yapımlarda rol aldı ve en son "Yeni Gelin" dizisinde izleyiciyle buluştu.

Kaynak: Haber Merkezi