Haziran enflasyonu açıklandı: Emekli ve memur zammında tablo netleşti Haziran enflasyonu açıklandı: Emekli ve memur zammında tablo netleşti

Ziyarette, Sayın Müftü Gerek'in nazik ziyareti ve hizmetleri için teşekkür edildi. Kağan Şan, Müftü Gerek'e emeklilik hayatında sağlık ve mutluluklar dilerken, gösterdiği destekler için minnettarlıklarını ifade etti.

"MUTLULUKLAR DİLİYORUZ"

Bölge Müdürü Kağan Şan, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, Sayın Müftü Gerek'in önemli bir paydaş olduğunu ve görev süresi boyunca iş birliği ve desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ettiğini belirtti. Şan, "Müftü Gerek'in emekliliği dolayısıyla düzenlediğimiz bu veda ziyaretinde, kendisinin yapmış olduğu hizmetlerin değerini bir kez daha anlıyoruz. Kendisine yeni yaşamında sağlık, huzur ve mutluluklar diliyoruz" dedi.

Bölge Müdürlüğü ziyaret hakkında; "Eskişehir İl Müftüsü Sayın Bekir Gerek, emekliye ayrılacak olması sebebiyle Bölge Müdürümüz Sayın Kağan Şan’a veda ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretleri için Sayın Müftümüze teşekkür eder; emeklilik hayatlarında sağlık ve mutluluklar dileriz" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi