Kuyumcular aman dikkat dedi: Altın almak isteyenler artık bunu yapıyor Kuyumcular aman dikkat dedi: Altın almak isteyenler artık bunu yapıyor

Odunpazarı Belediyesi’nin 18 Halk Merkezinde ve Seramik Parkta yer alan atölyelerinde bir yıl içinde kursiyerler tarafından üretilen eserler, Adalar’da açılan ‘Yıl Sonu Sergisi’ ile vatandaşların beğenisine sunuldu. 3 gün boyunca Adalarda yer alan sergide kursiyerler tarafından yıl boyunca yapılan el emeği göz nuru eserlerin satışı da yapıldı.

Kazım Kurt “Halkın Olan Bu Merkezlere Sahip Çıkın” (2)

17 MAHALLEDE 18 HALK MERKEZİ VAR

Vatandaşlardan tam not alan sergi alanını gezen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, stantları tek tek ziyaret etti. Stantlarda bulunan eserlerle ilgili bilgi alan Başkan Kurt, sergiyi gezen vatandaşlarla ile de bir araya gelerek sohbet etti. Atölyelerin eğitmenlerine, katılımcılarına ve halk merkezi emekçilerine teşekkür eden Başkan Kurt, 17 mahallede 18 halk merkezi olduğunu vurguladı.

Kazım Kurt “Halkın Olan Bu Merkezlere Sahip Çıkın” (4)

“HALKIN MERKEZLERİNE SAHİP ÇIKIN”

Halk merkezlerini halkın eğitim ihtiyacını karşılamak için açtıklarını belirten Başkan Kurt, “Bütün öğretmenlerimize, bütün çalışanlarımıza ve bize güvenip bu kurslara katılan bütün kadınlarımıza teşekkür ediyorum. Önemli olan bu eserlerin sergilenebilmesi ve bunların sonucunda da yeni kursiyerlerin kurslarımıza katılabilmesi. Herkesi bekliyoruz. Halk merkezleri halkındır. Halkın olan bu merkezlere sahip çıkın. Gelin birlikte çalışalım, Odunpazarı’nı birlikte yönetelim. Kadınlar, çocuklar, Odunpazarı mutlu olsun” dedi.

Kaynak: Bülten