Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekili İbrahim Arslan, Mahmudiye ilçesinde gerçekleştirilen olağanüstü kongreye katıldı. Kongre, CHP'nin yerel teşkilatında önemli kararların alındığı ve partinin geleceği için stratejik adımların tartışıldığı bir platform olarak dikkat çekti.

KONGRE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Mahmudiye ilçesinde düzenlenen olağanüstü kongreye, partinin çeşitli kademelerinden üyeler de katıldı. İlçedeki partililerin yoğun ilgi gösterdiği kongrede, parti politikaları, yerel sorunlar ve çözüm önerileri ele alındı. Kongreye, CHP Eskişehir Milletvekili İbrahim Arslan'ın katılımı, etkinliğin önemini daha da artırdı. 

İbrahim Arslan "Birlik ve beraberlik içinde, halkımızın sorunlarını çözmek ve daha güzel yarınlar inşa etmek için çalışıyoruz." dedi. 

Arslan sosyal medya hesabında da kongre fotoğraflarına yer vererek "Mahmudiye ilçemizin bugün gerçekleştirilen olağanüstü kongresine katıldık. Kongremizin, ilçemize ve partimizin genel iktidar yürüyüşüne katkılar getirmesi temennisiyle, ilçe başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerine talip olan tüm partililerimizi kutluyor ve içten başarılar diliyorum." dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi