Ağaç zarar görmesin diye aldığı önlem örnek oldu Ağaç zarar görmesin diye aldığı önlem örnek oldu

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kent esnafı ile bir araya geldiği ziyaretlerine Uluönder Mahallesi’nde devam etti. Başkan Ataç, “Ekonomik darboğazdan, ayrıştırmalardan, ötekileştirmelerden kurtulacağız” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın kent esnafı ve mahalle sakinleri ile bir araya geldiği ziyaretleri bu kez Uluönder Mahallesi’ndeydi.

Başkan Ataç mahallede çok sayıda esnafı dükkanlarında ziyaret ederken, karşılaştığı vatandaşlar ile de sohbet etti. Esnaflar ve mahalle sakinleri ile dertleşen Başkan Ataç, vatandaşların gündemindeki ilk konunun ekonomik zorluklar olduğunu kaydetti. Başkan Ataç, “Ülkemiz ne yazık ki iyi yönetilemiyor. Gün geçtikçe kötüye giden ekonomi herkesin alım gücünü eritti. Çarşıda, pazarda fiyatlar cep yakıyor. Fakat umutsuzluğa düşmek yok. Önümüzde çok güzel bir dönemeç var. Ekonomik darboğazdan, ayrıştırmalardan, ötekileştirmelerden kurtulacağız.  Güzel günler çok yakın, 14 Mayıs’tan sonra aydınlığa kavuşacağız” değerlendirmesinde bulundu.

Kendisini iş yerlerinde ağırlayan esnaflar ve Uluönder Mahalle sakinleri de Başkan Ataç’a ziyareti için teşekkür ederek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Ataç’a Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi Nazan Erşahin ve Hasan Hüseyin Bolat ve Uluönder Mahalle Muhtarı Hasan Güler de eşlik etti.