Herkes kapış kapış alıyor: Piyasadaki en ucuz 4 sıfır araç belli oldu Herkes kapış kapış alıyor: Piyasadaki en ucuz 4 sıfır araç belli oldu

CHP’nin Alpu adayının açıklanması ardından CHP Alpu İlçe Başkanı Ali Göceli, “Önce aday olmayacağı yönünde beyanlar verilen Gürbüz Beyin yeniden aday olması ilçe örgütümüzü rahatsız etti” diyerek, istifanın eşiğinde olduklarını ifade etmişti.

“ABİ KARDEŞ GÖTÜRECEĞİZ ÇALIŞMALARI”

Yerel seçimlere 47 gün kala Eskişehir.net’e konuşan CHP Alpu İlçe Başkanı Ali Göceli, Gürbüz Güller ile anlaştıklarını söyledi. Göceli, “Ben 1980’den beri Alpu’da partim için çalışıyorum. Ben yılların CHP’lisiyim. 45 yılın emeği var. Partimize sahip çıkmamız lazım. Gürbüz Başkanla anlaştık. Güzelliğe, tatlığa bağladık. Abi kardeş götüreceğiz çalışmaları” dedi.

“GÜRBÜZ BAŞKAN YEMEDİ İÇMEDİ BORCU BİTİRDİ”

Belediye başkanıyla ilçe yönetiminin uyumuna dikkat çeken Göceli, “İnsanlar da kalmam gerektiğini söyledi. Vazgeçtim o yüzden. Aramızda uyum olmazsa seçimler kaybedilir” diye konuştu. Alpu’da Gürbüz Güller’in seçimleri kazanacağını söyleyen Göceli, “Biz burada seçimi aldık. Rafet Demirtaş, 10 yıl belediye başkanlığı yaptı. Alpu’yu uçuracaktı ama durum ortada. Gürbüz Başkan yemedi içmedi borcu bitirdi” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Meltem Karakaş