Hatipoğlu, Genç MÜSİAD’ın konuğu oldu Hatipoğlu, Genç MÜSİAD’ın konuğu oldu

Aslen Emirdağlı olan Köksal, Sağlık-Sen Eskişehir Şube Başkanı… Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Köksal, Eskişehirspor ve Emirdağlılar Vakfı olmak üzere başta olmak üzere pek çok STK’da görev aldı.
Sağlık-Sen’e altın çağını yaşatan Köksal, sendikal mücadelesiyle başta sağlık çalışanları olmak üzere herkesin takdirini kazanmıştı. Köksal, pandemi döneminde yıldızı parlayan isimlerden biri olmuştu.
Eskişehir’deki Emirdağ nüfusu da dikkate alınınca Köksal’ın siyasete gireceği konuşuluyordu. Köksal’ın hedefi; AK Parti’nin Odunpazarı Belediye Başkan Adayı olmak… Bir süredir ortalıkta görünmeyen Köksal, dün akşam sosyal medya hesabından “Başlamak İçin en uygunu beklersen hiç başlamayabilirsin; şimdi başla şimdi bulunduğun yerden yanındaki dostların ile başla. Haydi Bismillah diyelim” paylaşımı yaptı.
Köksal’ın paylaşımı “Aday adayı olmaya karar verdi” olarak yorumlandı.
Köksal, yaklaşık bir yıl önce Yazıişleri Müdürümüz Cihan Yıldırım’ın canlı yayınında siyaset ve adaylık meselesi konuşulurken “Ekibim hazır” demişti.
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü ve Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Murat Özcan’ın ismi de adaylık için geçiyor.

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi