Vekil Dönmez depremin yıl dönümünde vatandaşları yalınız bırakmadı Vekil Dönmez depremin yıl dönümünde vatandaşları yalınız bırakmadı

Zafer Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oğuz Beki, Eskişehirspor Kulübü'nü ziyaret ederek kulüp Başkanı Erkan Koca ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Ziyaret sırasında, Eskişehirspor'un yanı sıra şehirdeki çeşitli sorunlar üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Beki yaptığı açıklamada "Şehrimiz için büyük bir önem arz eden Eskişehirspor Kulübü'nü ziyarette bulundum. Kulüp Başkanı Erkan Koca ve Yönetim Kurulu Üyelerine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum. Ziyaretimiz esnasında bugüne kadar pek çok kez siyasi malzeme haline getirilen Eskişehirspor ve şehrimizde büyük bir sorun teşkil eden sığınmacı, trafik, uyuşturucu ve güvenlik sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Ülke genelindeki sorunları çözebilmek için önce yereldeki sorunları çözerek ilerlemek gerekmektedir. Eskişehirli hemşehrilerimiz ile birlikte tüm bu sorunları çözmek için çalışıyoruz"  ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eskişehir. Net Haber Merkezi