• DOLAR 32,54 %-0.06
  • EURO 34,82 %-0.17
  • ALTIN 2.435,70 %0.23
  • BİST100 9.723 %0.81
  • BITCOIN 65.100 %-2.08
  • ETHERIUM 3.200 %-0.62
26°

Zafer Partisi Haberleri

Zafer Partisi haberleri ve güncel Zafer Partisi gelişmeleri, Zafer Partisi ile ilgili tüm video, Zafer Partisi fotoğrafları ve Zafer Partisi haberleri Eskisehir.Net | Eskişehir Haber - Eskişehir Son Dakika Haberleri sitemizde


ESKİŞEHİR

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, 28 Nisan'da Eskişehir'e geliyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Zafer Partisi gençlik kolları üyeleri ve gençlik kolları teşkilat başkanları, istişare toplantısı gerçekleştirdi.

ESKİŞEHİR

31 Mart Yerel Seçimlerine Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını ortaya koyan Oğuz Beki, Zafer Partisi Genel Başkan Baş Danışmanlığına atandı.

ESKİŞEHİR

Zafer Partisi Eskişehir İl Teşkilatı, parti binasında düzenlenen bayramlaşma programında bir araya geldi.

ESKİŞEHİR

Zafer Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oğuz Beki, Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Kıraç Group fabrikasını ziyaret etti.

ESKİŞEHİR

Zafer Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oğuz Beki, Samsunlular Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.

ESKİŞEHİR

Zafer Partisi Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Selim Doruk, Odunpazarı bölgesinde seçim çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor.

ESKİŞEHİR

Zafer Partisi gençlik kolları, kadın kolları, parti teşkilatı ve tüm belediye başkan adayları istişareli iftar toplantısında bir araya geldi.

ESKİŞEHİR

Zafer Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oğuz Beki gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.

ESKİŞEHİR

Zafer Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oğuz Beki, Eskişehir'deki ilaç mümessilleri ile bir araya geldi.

ESKİŞEHİR

Zafer Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oğuz Beki, Teksan esnafıyla bir araya geldi.

ESKİŞEHİR

Zafer Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oğuz Beki, Muttalip'te kıraathane ziyaret ederek vatandaşla bir araya geldi.