İbrahim Akar: "Memur-Sen il divan toplantımızı yaptık" İbrahim Akar: "Memur-Sen il divan toplantımızı yaptık"

Zafer Partisi, gençlik kolları, kadın kolları, parti teşkilatı ve tüm belediye başkan adaylarının katılımıyla istişareli bir iftar toplantısı düzenledi. Toplantıda, önümüzdeki dönemde yapılacak olan yerel seçimlere ilişkin stratejiler ve parti içi koordinasyon konuları ele alındı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Zafer Partisi Genel Başkanı, seçim sürecinde birlik ve beraberlik içinde hareket etmenin önemine vurgu yaptı.

Toplantıda, belediye başkan adayları, ilçe teşkilatları ve parti yöneticileri bir araya gelerek, seçim çalışmaları ve projeleri üzerine fikir alışverişinde bulundu. Adaylar, mahallelerdeki sorunları ve çözüm önerilerini paylaşarak, partinin seçim manifestosuna katkı sağladılar.

"Meşaleleri yakın, Türkiye'nin Zaferi inananların olacak"

Zafer Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oğuz Beki buluşmayla ilgili şunları söyledi; "Zafer Partisi olarak gerçekleştirmiş olduğumuz istişareli iftar toplantımızda; gençlik kollarımız, kadın kollarımız, parti teşkilatımız ve tüm belediye başkan adaylarımız bir araya geldik. Meşaleleri yakın, Türkiye'nin Zaferi inananların olacak!"

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi