Otobüs durağında can pazarı! Otomobil durakta bekleyenlere çarptı: Ölü ve yaralılar var Otobüs durağında can pazarı! Otomobil durakta bekleyenlere çarptı: Ölü ve yaralılar var

Zafer Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oğuz Beki, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında birçok ziyaret gerçekleştiren Beki’nin bu seferki durağı Samsunlular Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği oldu. 
Dernek binasına giden Beki, Başkan Kâmil Demir ve dernek üyeleriyle selamlaştı, uzun uzun sohbet etti.
Beki, sohbet esnasında Zafer Partisi’nin göçmen politikası hakkında bilgi verdiğini ve Eskişehir’in genel sorunlarından konuştuklarını ifade etti.

“DERNEK ÜYELERİNE BİZİ AĞRILADIKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Sosyal medya hesabından ziyaretle ilgili paylaşım yapan Oğuz Beki,” Samsunlular Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği'ni ziyaret ettik. Eskişehir'de bulunan değerli Samsunlulara ülkemizdeki kaçak göçmenler hakkında bilgilendirme yaparak ulusumuzun nasıl bir tehdidin karşısında kalabileceğini, önlem alınmazsa neler yaşanacağını aktardık. Ayrıca şehrimizin sorunlarına karşı geliştirdiğimiz çözümlerimizi de kendilerine anlattık. Dernek Başkanı Kamil Demir, tüm yönetim kurulu üyeleri ve sohbetimize katılan tüm dernek üyelerine, bizleri ağırladıkları için teşekkür ediyoruz. “ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi