Günler içinde yaşanacak: Ünlü ekonomist bunu bilmeyen parasını kaybeder dedi Günler içinde yaşanacak: Ünlü ekonomist bunu bilmeyen parasını kaybeder dedi

Tepebaşı Belediyesi tarafından Şirintepe Mahallesi'nde faaliyete geçirilen Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek bahar dönemi kursları için kayıtlar başlıyor.

Hizmete girdiği günden bu yana Eskişehirlilerin vazgeçilmezi haline gelen Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek kurslar kapsamında hem yetişkinler hem de çocuklara yönelik eğitimler yer alıyor. 5-8 yaş arası çocuklar için jimnastik, 7-15 yaş arası çocuklar için basketbol, voleybol, masa tenisi ve tekvando, 7-10 yaş arası çocuklar için futbol, 4-9 yaş çocuklar için hip hop ve break dance ile 6-12 yaş arası çocuklar için de satranç kursları düzenlenecek. Yine uzman eğitmenler tarafından 18 yaş üstü yetişkin kadınlar için aerobik, pilates ve zumba, 18 yaş üstü erkekler için de full body workout kursları verilecek.

Ücretsiz olarak düzenlenecek kurslar için 5 Şubat’ta başlayacak kayıt işlemleri, 9 Şubat tarihinde sona erecek. 19 Şubat’ta derslerin başlayacağı kurslara katılmak isteyenler kayıt formuna, duyuru görselinde yer web adresinden ulaşabilecek. Öte yandan kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 335 51 85 ve 0 (535) 490 82 71 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.

Kaynak: Bülten