Uzmanlardan bayramda yola çıkacaklara uyarı: Mutlaka bunları yaptırın Uzmanlardan bayramda yola çıkacaklara uyarı: Mutlaka bunları yaptırın

Vali Aksoy, Şehir Hastanesi yöneticilerini makamında kabul ederek, Sıfır Atık Projesi'ne verdikleri önemi ve gerçekleştirdikleri başarılı uygulamaları takdir etti. Hastane yöneticileri, çevre koruma ve sürdürülebilirlik adına gerçekleştirilen bu çalışmalarla hastanenin çevresel etkisini en aza indirmeye katkı sağladılar.

Sıfır Atık Projesi'nin önemi üzerinde duran Vali Aksoy, hastane yöneticilerinin bu proje kapsamında gösterdikleri çaba ve özverinin, çevre bilincinin artırılmasına ve doğal kaynakların korunmasına önemli katkılar sağladığını belirtti.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Yaşar Bildirici ve Şehir Hastanesi Başhekimi Mustafa Sungur, Sıfır Atık Projesi'nin hastane bünyesinde nasıl başarıyla uygulandığı konusunda Vali Aksoy'a bilgi verdi. Projede gösterilen performansın, çevre dostu uygulamaların sağlık sektöründe ne kadar önemli olduğunu gösterdiğine dikkat çektiler.

Vali Aksoy, Eskişehir Şehir Hastanesi yöneticilerini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek, çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik konusunda gösterdikleri özverili çalışmalar için teşekkür etti.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi