Özlem Tekin 2008 yılında Cem Özal ile dünyaevine girmiş, 2011 yılında da ikili boşanmıştı. 

52 yaşındaki ünlü şarkıcı Özlem Tekin kayıplara karıştı. Dağları Deldim, Sen Anla, Şık gibi şarkılarla ün kazanan Özlem Tekin, Yıllar önce müziği bırakarak emekli olduğunu açıklamıştı. 

2016 yılında İstanbul'dan taşınarak, Muğlaya bir çiftliğe yerleşip, yeni bir yaşam sürmeye başlayan Özlem Tekin, her şeyi ardında bırakıp mutlu bir hayat sürüyordu.  Zaman zaman Muğla'da şalvarlı halleriyle yeni bir yaşam sürmeye başlayan Özlem Tekin, yeni tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştı. Kendine kurduğu yeni yaşamda telefon dahi kullanmayan Özlem Tekin'in, artık Muğla'daki çiftliğinde de olmadığı anlaşıldı. 

ÖZLEM TEKİN KAYIPLARA KARIŞTI

Muğla'da kendine yeni bir yaşam kuran Özlem Teki'i ziyarete "Aramızda Kalmasın" muhabirlerinden Umut Ünver her sene gidiyordu. Bu kez gidilen görüşmede karşılaşılan manzara herkesi şaşırttı ve akıllarda soru işareti oluşturdu. 

Özlem Tekin'in evinin kapısına kilit vurulduğu ve evde olmadığı görüldü. Bunun üzerine çevredekilere Özlem Tekin'in nerede olduğu sorusu yönetildi. Çevre halk, Özlem Tekin'i uzun süredir görmediklerini söylediler.

Tüm bunların üzerine Özlem Tekin'in sessiz sedasız başka bir şehre taşındığı düşünüldü. 

SON DAKİKA GELİŞMESİ

Aramızda Kalsın programındaki iddialara göre; bir izleyiciden gelen, mesaj Özlem Tekin'in Londraya yerleştiği yönünde oldu. Ünlü şarkıcının Londra'da bir yaşam sürdüğü öğrenildi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi