Ziyaret sırasında, Boyraz ve Albayrak, Eskişehir'in ulaşım ve alt yapı konularındaki mevcut durumunu ve gelecek projelerini ele aldılar. Eskişehir'in büyümesi ve gelişmesi için atılacak adımların değerlendirildiği görüşmede, önemli alt yapı projelerinin tamamlanması ve yeni projelerin hayata geçirilmesi konuları üzerinde duruldu.

Özellikle Eskişehir'in trafik sorununun çözümüne yönelik planların ele alındığı ziyarette, Boyraz, şehrin alt yapı ve ulaşım altyapısının güçlendirilmesi için Bakanlık olarak ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını ifade etti. Albayrak ise, Eskişehir'in alt yapı ve ulaşım projelerindeki ilerlemelerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Boyraz'a teşekkürlerini iletti.

Ak Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak gerçekleşen ziyarete dair fotoğrafları şu sözlerle paylaştı: “Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcımız Osman Boyraz’ı il binamızda misafir ederek, Eskişehir’imizde devam eden projelere ve önümüzdeki döneme dair istişarelerde bulunduk. Kıymetli bakanımıza nazik ziyaretleri ve şehrimize olan ilgileri için teşekkür ediyorum.”

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi