İşte en çok ucuzlayan araç: 300 bin liranın üzerinde indirim geldi İşte en çok ucuzlayan araç: 300 bin liranın üzerinde indirim geldi

TÜDAM Sinema Salonunda gerçekleştirilen konferansta edebiyatta hayal ve hakikatin yerleri konularında konuşuldu. Bir sanatçının dilinden sanatın anlatıldığı bu konferansta, sanatçının nevi şahsına münhasır karakterinden, hayal ve hakikatin tanımlarından, hayal dünyasından ve birçok farklı konudan bahsedildi. Hayalin mi gerçeklikten, gerçekliğin mi hayallerin tasvirinden doğduğunun yine çözümlenemediği ama oluşturduğu düğümde eserlerin doğduğunu ve doğmaya devam edeceğini vurgulayan konferansa katılım da yoğun oldu.

Konuklar hakkında
Şair ve yazar Ercan Yılmaz 1977 Sakarya, Geyve doğumlu. Yılmaz, Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği yapıyor. 1978 yılında doğan şair ve yazar Oğuz Şenses Kocaeli’nde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev alıyor. Dr. Serhat Demirel 1980 yılında Adapazarı’nda doğdu. Doktor unvanını Sakarya Üniversitesinde aldı. 2008 yılından bu yana Sakarya Üniversitesinde Türk Dili Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı