42 yaşındaki ünlü oyuncu ve manken olan Tuba Ünsal, hastaneye kaldırıldığını duyurdu. İşte detaylar...

Yemin, Gecenin Ucunda, Tövbeler Tövbesi, İçerde gibi dizilerde rol olan ve aynı zamanda eski manken olan Tuba Ünsal apar topar hastaneye kaldırıldı. 

Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldığını sosyal medya hesabında sevenlerine duyurdu. Aynı zmanada kaldırıldığı Acıbadem Hastanesi çalışanlarına da teşekkürlerini ileten Tuba Ünsal, hangi sebeple hastaneye kadılrıldı.

"SANIRIM HAYATIMIN EN ZOR GECESİYDİ"

Tuba Ünsal Instagram hesabında FMF atağı geçirdiğini ve bu sebeple hastaneye kaldırıldığını duyurdu. Tuba Ünsal paylaşımında şu sözlere yer verdi;

FMF ATAĞI NEDİR?

FMF atağı, "Familial Mediterranean Fever" veya Ailesel Akdeniz Ateşi'nin ani ve tekrarlayan bir alevlenmesidir. Bu genetik bir hastalıktır ve tipik olarak ateş, karın ağrısı, göğüs ağrısı, eklem ağrısı ve bazen cilt döküntüsü gibi semptomlarla karakterizedir. FMF atağı genellikle birkaç saat ile birkaç gün arasında sürebilir ve belirtiler şiddetli olabilir. Tedavi genellikle alevlenme sırasında semptomları hafifletmeye yöneliktir ve non-steroidal anti-inflamatuar ilaçlar veya kolşisin gibi ilaçlar kullanılabilir.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi