Asgari ücret alanların beklediği haber geldi: Bu tarihte büyük zam Asgari ücret alanların beklediği haber geldi: Bu tarihte büyük zam

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci ile TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk, Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş'ı, Başkan Yardımcıları Sinan Özeçoğlu ve Fatih Düş'ü ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Ziyaret sırasında yapılan görüşmelerde, bölgesel ekonomik işbirliği ve sanayi alanlarındaki güncel gelişmeler ele alındı.

ZİYARETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ 

Eskişehir Sanayi Odası ziyaretle ilgili; " Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet Büyüksimitci ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi, Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Selçuk Öztürk, Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Celalettin Kesikbaş, Başkan Yardımcılarımız Sn. Sinan Özeçoğlu ve Sn. Fatih Düş’ü ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Sn. Kesikbaş nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi