Emeklileri şaşırtan karar: Başvuranlar 30 bin liraya kadar alacak Emeklileri şaşırtan karar: Başvuranlar 30 bin liraya kadar alacak

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitçi ile TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk, Eskişehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Zeydan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretleri sırasında gerçekleştirilen görüşmelerde, bölgesel ticaret ve sanayi konuları ele alındı. Mehmet Büyüksimitçi ve Selçuk Öztürk, Eskişehir Ticaret Borsası'nın rolü ve katkıları hakkında değerlendirmelerde bulundular. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Büyüksimitçi ve Öztürk, Başkan Ömer Zeydan'a nazik ev sahipliği için teşekkür ettiler.

Ömer Zeydan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, TOBB üyeleriyle iş birliğini güçlendirme ve bölgesel ekonomik gelişim için ortak projeler üzerinde çalışma konusunda mutabık kaldıklarını ifade etti.

"NAZİK EV SAHİPLİĞİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ"

Kayseri Sanyi Odası ziyaretle ilgili, "Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Kayseri Sanayi Odasi Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Büyüksimitci, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Ticaret Odası  Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Selçuk Öztürk ile birlikte, Eskişehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ömer Zeydan'ı makamında ziyaret etti. Nazik ev sahipliğinden dolayı Sn. Başkanımıza teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi