Sigara zammında kritik düzenleme: En ucuz ve en pahalı sigara fiyatları değişecek Sigara zammında kritik düzenleme: En ucuz ve en pahalı sigara fiyatları değişecek

Tepebaşı Belediyesi, her yıl binlerce kişinin faydalandığı Gençlik Merkezleri ile gençlerin gelişimine destek olmayı ve geleceklerine katkı sağlamayı sürdürüyor.

Gençlik Merkezleri tarafından gerçekleştirilecek yeni dönem eğitimleri için kayıtlar, 6 Temmuz Cumartesi günü online olarak alındı. Online kayıt işlemlerine gençler, yoğun ilgi gösterdi. Yaklaşık 2 buçuk saatlik sürede 750 gencin kayıt işlemi gerçekleştirildi.

KONTENJANLAR DOLDU

Tüm branşlar için kontenjanlar dolarken, eğitimler 8 Temmuz Pazartesi günü başladı. Kurslara kayıt yaptıran gençler de Tepebaşı Belediyesi’ne ücretsiz olarak sunulan eğitim çalışmaları için teşekkürlerini iletti. Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak ve yedek listeye kayıt yaptırmak isteyenler 0 (222) 322 18 45 numaralı telefondan 29 Ekim Gençlik Merkezi yetkililerine ulaşabiliyor.

DÜZENLENECEK EĞİTİMLER

29 Ekim Gençlik Merkezi’nde gerçekleşecek eğitimler arasında; Fitness, pilates (3 grup), hit cardio, zumba (2 grup), resim, yoga, tango (2 grup), salsa, bachata, gitar, klasik gitar, bağlama, İngilizce speaking intermediate (orta seviye), American English advanced master class (C1-C2), İngilizce speaking (A1-A2), sepet yapımı ve kağıt takı, Rusça A1 (sertifikalı), diksiyon (sertifikalı), diksiyon ve sunuculuk (sertifikalı), Almanca A1 (sertifikalı), İngilizce A1 (sertifikalı), işaret dili (sertifikalı) yer alıyor.

T B1 5880

Kaynak: Bülten