Eskişehir'de sır olay! Kaybolan eşini 5 gündür sokaklarda arıyor Eskişehir'de sır olay! Kaybolan eşini 5 gündür sokaklarda arıyor

Ankara'da gerçekleşen Multi Europen Games Teakwondo müsabakası,  farklı ülkelerden katılan sporcuların mücadele ettiği bir etkinliktir. Dilber ve İrem İşel, bu müsabakada gösterdikleri performansla dikkat çekmiş ön plana çıkmışlardır.

İl Müdürü Orhan Bayrak, genç sporcuların gösterdiği performanstan dolayı tebrik ettiğini dile getirdi ve onları ödüllendirmek üzere hediyelerini takdim etti.  Dilber ve İrem İşel'e, eğitmenleri Hatice Kübra Yangın'da tebriğini dile getirdi.  İl Müdürü Orhan Albayrak hem genç sporcularla hem eğitmenleriye fotoğrf çekilip başarılarının devamlarını dilediğini söyledi. 

Eskişehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü sosyal medyasından yaptığı açıklamada:"ÇEKOM’da kalan kızımız Dilber ve İrem İşel ile eğitmenleri Hatice Kübra Yangın’a Ankara’da düzenlenen Multi Europen Games Teakwondo müsabakasında sergiledikleri mücadelelerinden dolayı İl Müdürümüz Orhan Bayrak tarafından hediye verildi."dedi.

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi