Tozlu Yollar, Tatar Ramazan, Elveda Derken gibi projelerde yer alan Burcu Kara, 2016 yılında yapımcı ve yönetmen Fırat Parlak ile dünyaevine girmişti. 2017'de Ali adındaki oğullarını kucaklarına alan çift, 2022 Aralık ayında, ikinci oğulları Can'ı kucaklarına almıştı.

Sosyal medya hesaplarında, annelik tecrübelerini sevenleriyle paylaşan ünlü oyuncu, Oğlu Ali iki aylıkken, oğlunun so gözünün şişmesiyle paniğe kapılarak oğlunun hastalığının anne karnında gerçekleşen zararsız bir tümor olan "hemanjiom" olduğunu paylaşmıştı. 

Bu kez ünlü oyuncu Burcu Kara, acilen ameliyata alındı. Ünlü oyuncu herkesten gizlediği hastalığıyla ilgili ilk kez açıklama yaptı. 

APAR TOPAR AMELİYATA ALINDI

Acilen ameliyata alınan ve amaeliğyat olan Burcu Kara açıklamalarında; ""Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum dün. Son bir yılda çok büyümeye ve bizi düşündürmeye başlamıştı. Alınmasına karar verildi ama riskleri vardı. Konuştuğumuz tüm riskleri atlattık beraber" dedi.

Ünlü oyuncu ameliyat sonrası iyi hissettiği hallerini sosyal medya hesabında paylaşarak, sevenlerine korkulacak bir şey yok mesajı verdi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi