22 Mart 2005 tarihinde yayınlanmaya başlayan ve o günden bugüne her sene büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Survivor, bu sene yayınlanan All Star 2024 kadrosuyla yine reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

Daha önceki senelerde Survivor'da iz bırakmış yarışmacıların bir arada olduğu bu sezonda farklı bir eleme sistemine geçiş yapılarak, mücadele daha zorlu bir hale getirildi. Yarışmacılar Survivor All Star 2024 sezonunda seyircilerin oylaması ile değil, kendi performanslarıyla yarışmaya veda ediyor. 

FİNALDEKİ İSİM NASIL BELİRLENECEK 

Survivor All Star 2024 finalinde şampiyon yine yarışma sonucu belli olacak. Yarışmacılar aralarında bir mücadele sergileyerek, şampiyonluk koltuğuna oturmaya hak kazanacak. 

FİNAL NE ZAMAN?

Survivor All Star 2024 büyük finali 13 Haziran Perşembe akşamı İstabul'da Nefes Orman Açıkhava Sahnesi'nde gerçekleşecek. Survivor yarı finalinde eski yarışmacılar dışında seyirci yer alamayacak. 13 Haziran 2024 tarihinde gerçekleşecek büyük final seyirciler eşliğinde olacak. Survivor All Star 2024 büyük finalinde seyirici olarak yer alamak isyetenler için biletler satışa sunuldu. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi