Arka Sokaklar, Tatlı Hayat, Pop Star Türkiye gibi projelerde yer alan Gamze Özçelik, tanıdık bir isimle dünyaevine girdi. 

Birçok popüler projede yer alan Gamze Özçelik, tesettüre girdikten sonra tesettürlü fotoğrafını paylaşarak şu sözleri eklemişti "Alemlerin nuru, yolumuzun güneşi Efendimiz, Ya ResulAllah... Sevdan sevdamız, yolun yolumuzdur. Rabbim, yolumuzu kolaylaştırsın, ayaklarımızı sabit kılsın. Miraç Kandilimiz hayırlara vesile olsun... (Dua edin canlar. Çok istiyorum.;) Ucunda rızaya bir adım daha yaklaşmak var."

Gamze Özçelik aynı zamanda Umuda Koşanlar Derneği'ni kurarak, ülkemizde ihtiyaç sahibi ailelere ve yurt dışında mülteci kamplarında yaşayan insanlara soba, battaniye ve yakacak yardımı yapmaya başlamıştı. 

TANIDIK BİR İSİMLE EVLENDİ

Gamze Özçelik, TRT Belgeselde yayınlanan "Ailenin Yeni Üyesi" programının sunucusu Reshad Strik ile evlendi.

Ünlü çiftin ortak arkdaşları evliliği sosyal medya hesabında şu sözlerle "Ortak bir yazı daha oldu kardeşim ile. Aynı günde evlenmek de dahil oldu. Ne kadar şükür etsem az... Çok mutluyum aynı zamanda çok da hüzünlü. Orada olmayı çok istememe rağmen nasip olmadıama kalplerimiz birdi. Rabbim Mekke'ye Medine'ye Afrika kıtasına tüm mazlum coğrafyalara birliktelik, umuda koşmak nasip olsun kıymetlim. Allah iki cihan saadeti nasip etsin. Kördüğüm gibi bir sevgi hanesi nasip etsin. Ağlıyorum ama sevinçten... Ömür boyu mutlu olun" duyurdu. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi