Asgari ücret için masaya oturacaklar! Pazarlık yüzde 38 ile başlayacak: İşte detaylar... Asgari ücret için masaya oturacaklar! Pazarlık yüzde 38 ile başlayacak: İşte detaylar...

İŞKUR'da açılan ilanlar arasında en popüler hale gelen, herkesin merak ettiği İŞKUR güvencesiyle evden çalışma fırsatı sunan in çalışma detayları şu şekilde...

İŞKUR detayları açıkladı

Birçok firma kişilerin evden yapabileceği işleri her geçen gün arttırmaya başladı. Dolayısıyla iş gücü ihtiyacı da arttı. İlk başlarda ev hanımları tarafından ilgi gören bu iş şimdilerde iş alanının genişlemesinden dolayı herkese hitap etmeye başladı.

Bu kapsamda Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden bulabileceğiniz evde paketleme işi, genellikle ek gelir elde etmek için yapılıyor. Bir çok farklı sektörde öğrencilere, emeklilere, engelli bireylere ve düzenli bir işte çalışmayan kişilere sağlanan bu ek işler, şunlardan oluşabiliyor:

sdf_eskisehir_işkkuriş

Evde Pipet Paketleme İşi

Evde Yara Bandı Paketleme İşi

İŞKUR Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Maske Paketleme İşi

Çorap katlama ve paketleme işi

Mandal paketleme işi

Tespih dizme işi

Evde Kına Paketleme İşi

Başvurular bu adreslerden yapılıyor

Bahsi geçen bu işe başvuru yapmak isteyenler 2 farklı şekilde başvuru yapabilir. Bunlardan biri en yakın İŞKUR binasına giderek başvuru yapmak. Diğeri ise e-şube aracılığıyla başvuru yapmak.

sdf_işkur_piyasa_araştırması
İŞKUR binasına giderek oradaki meslek danışmanları ile görüşebilirsiniz. Buradaki danışmanlar sizin kaydınızı yaparak görüşme esnasında hangi işi yapmak istediğinizle alakalı bilgiler alacaktır. Ad-soy ad bilgisi, adresiniz ve telefon numaranızı yetkiliyle paylaşarak, size uygun bir paketleme işi olup olmadığını öğrenin.
İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu doldurma işlemi için İş Kur E-Şube üzerinden kayıt yaptırmanız gerekiyor. İlgili adrese tıkladığınız an otomatik olarak sayfaya yönlendirilirsiniz.

Kaynak: Haber merkezi