Skoda, Hem Türkiye hem de Avrupa'da çok tercih edilen bir marka olarak öne çıkıyor. Skoda'nın araç indirimleri otomobil sıfır otomobil piyasasında ses getiriyor.

Skoda, başarılı SUV modeli ve Scala hatchback modelinde büyük indirimler yaparak otomobil severlere müjde verdi. Yenilenen modellerin tanıtımı sonrasında, fiyatlarda da önemli düşüşler gerçekleşti.

Skoda indirim kampanyası, SUV indirimleri, uygun fiyatlı hatchback modelleri ve otomobil fırsatları gibi konular, otomobil tutkunları için dikkat çekici hale geldi.

Skoda Karoq 2

SKODA SUV İNDİRİMLERİ DETAYLARI AÇIKLANDI

Skoda, popüler SUV modeli ve Scala hatchback modelinde büyük indirimler yaparak otomobil severlere müjde verdi. Yenilenen modellerin tanıtımının ardından, fiyatlarda önemli düşüşler görüldü. Skoda indirim kampanyası, SUV indirimleri, uygun fiyatlı hatchback modelleri ve cazip otomobil fırsatları, otomobil tutkunları için dikkat çekici hale geldi. Skoda'nın bu büyük indirimleri, otomobil almayı düşünenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

SCALA MODELDE DEV İNDİRİM

Skoda Scala modeli ise Mayıs ayında 1.248.900 TL'ye satılıyor. Yenilenmiş iç ve dış tasarımı, modern teknolojik donanımları ve artırılmış güvenlik özellikleri ile öne çıkan Scala, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Bu modelde yapılan indirim, kullanıcıların daha ekonomik seçeneklere yönelmesini sağlayacak.

DETAYLAR AÇIKLANDI

Yeni modeller, 1.0 litrelik TSI motor ve 1.5 litrelik TSI motor seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu motorlar, hem manuel hem de otomatik şanzıman seçenekleriyle, verimlilik ve performansı bir arada sunuyor.

Kaynak: Karar