Milyonlara iyi haber: Doğalgazın bu tarihe kadar ücretsiz olacağı açıklandı Milyonlara iyi haber: Doğalgazın bu tarihe kadar ücretsiz olacağı açıklandı

Karşılaşmaya 2.dakikada bulduğu golle başlayan Siyah kırmızılılar, Ercan Kuruçay’ın ağlara gönderdiği gollerle maçın ilk yarım saatlik bölümünde iki farklı üstünlüğü yakaladı. 
TARAFTAR GÖREV BAŞINDA
BAL 6. Grupta 13 maçlık ilk devreyi 29 puanla grubunda lider olarak tamamlayan ve 28 günlük devre arasının ardından ligin ikinci yarı perdesini saha ve taraftarı önünde oynadığı Demirspor maçıyla açan Siyah kırmızılı takım, tribünlerde yerini alan binlerce taraftarın desteğiyle oynadığı maçta; sahaya Turgut Kirveli, Erdin Uzer, Beytullah Çamurlu, Kaan Aşnaz, Hayrettin Cengiz, Kerem Eryılmaz, Serdar Sudun, Sezer Akyüz, Ahmet Sezer, Sergen Şakirler ve Ercan Kuruçay 11’i ile çıktı. 
İLK GOL 2.DAKİKADA GELDİ
Karşılaşmaya hızlı başlayan Eskişehirspor, maçın 2. Dakikasında golcü futbolcusu Ercan Kuruçay'ın kafa vuruşuyla ağlara gönderdiği golle 1-0 öne geçti.
HAYRETTİN DEVAM EDEMEDİ
Mücadelenin 20.dakikasında sakatlığı nedeniyle maça devam edemeyen Eskişehirspor’un başarılı oyuncusu Hayrettin Cengiz’in yerine, Ferit Özler oyuna girdi.
ERCAN FARKI 2’YE ÇIKARDI
Maçın 27.dakikasında Eskişehirspor ikinci golü buldu. Ceza sahası içinde meşin yuvarlağı göğsüyle önüne indiren Ercan Kuruçay, şık bir vuruşla topu ağlara göndererek kendisinin ve Eskişehirspor’un 2.golünü ağlara gönderdi. 2-0 
İLK MAÇINDA GOLÜ ATTI
Eskişehirspor’un yeni transferi sağ kanat oyuncusu Ahmet Sezer, Siyah kırmızılı forma altında çıktığı ilk maçta golle tanıştı.
Maçın 45.dakikasında Demirspor savunmasının hatasını affetmeyen oyuncu, meşin yuvarlağı ağlara göndererek Eskişehirspor’u 3-0 öne geçirdi.
Karşılaşmada ilk 45 dakikalık bölüm Eskişxehirspor’un 3-0 üstünlüğü ile tamamlandı.
Maçta ikinci yarı ayrıntılar Eskisehir.Net te olacak.

Kaynak: Murat Dağtekin