Sarıcakaya Kaymakamlığında, Kaymakam Tarık Orhan başkanlığında, İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Emniyet Amirinin katılımı ile Asayiş Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, ilçe genelindeki güvenlik durumu değerlendirilerek alınması gereken tedbirler ve yapılacak çalışmalar ele alındı.

 Asayiş Toplantısı, ilçe genelindeki güvenlik durumunu gözden geçirerek, suç ve suçlularla mücadele stratejilerini belirlemeyi amaçlıyor. Kaymakam Orhan başkanlığındaki toplantıda, ilçe jandarma ve emniyet teşkilatlarının güvenlik faaliyetleri değerlendirildi.

Toplantıda, İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Emniyet Amirinin sunumlarıyla ilçe genelindeki güvenlik durumu hakkında bilgi verildi. Suç istatistikleri, alınan tedbirler ve yapılacak çalışmalar masaya yatırılarak, ilçe genelindeki asayişin sağlanması için neler yapılabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Yapılan açıklamada, "Kaymakamımız Sn. Tarık Orhan başkanlığında, İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Emniyet Amirinin katılımı ile Asayiş Toplantısı gerçekleştirildi." denildi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi