İnönü'den Sakarya'ya Millî Mücadele Rotası Logo Tasarımı Yarışması’nda ödül kazanan öğrenciler belli oldu İnönü'den Sakarya'ya Millî Mücadele Rotası Logo Tasarımı Yarışması’nda ödül kazanan öğrenciler belli oldu

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Şarhöyük Mahallesi’nde gerçekleştirilen iftar programında Eskişehirliler ile bir araya geldi.

Tepebaşı Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği sokak iftarları devam ediyor. Son olarak Şarhöyük Mahallesi’nde kurulan sokak iftarı yoğun katılımla gerçekleştirildi. İftar programına katılan Başkan Ataç, vatandaşlarla tek tek sohbet ederek hayırlı Ramazanlar dileğinde bulundu. Tepebaşı Belediyesi olarak her yıl Ramazan ayında hava şartları el verdiği sürece iftar sofraları kurduğuna dikkat çeken Başkan Ataç, “İftar sofraları bizim için çok önemli ve değerli. Biz her yıl iftar sofralarımızı kurup vatandaşımızla hem bir araya geliyoruz hem de dini ritüellerimizi yerine getiriyoruz. Birlik ve beraberlik ruhunun en çok yaşatıldığı Ramazan ayında vatandaşlarımızla aynı sofrada olmak bizleri mutlu ediyor” dedi. 
Sokak iftarında bir araya gelen mahalle sakinleri ise Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti. 
 

Kaynak: Bülten