ONUR VE GURUR DUYUYORUM

Tepekaya, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Şarhöyük mahallemizin çok değerli sakinleri öncelikle muhtar olarak 10 yıldan bu yana şahsıma vermiş olduğunuz destekten dolayı herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum. 10 yıl muhtarlık görevimde siz değerli mahalle sakinlerime hizmet etmekten her zaman onur ve gurur duydum. Bu güne kadar mahallemizin genel sorunları ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda elimden geleni yaptım. Bu zamana kadar yaptığımız yapacağımız hizmetler;  Şarhöyük mahallesine parklar ve asfalt yapılması sağlanmıştır. Mahalleye eski su veznesi ve ziraat bankası veznesi yaptırılmıştır. Genç ve çocuklar için oyun alanları yapılması sağlanmıştır.
Mahalle halkının mülklerine değer katılmıştır ve mülklerinin değerinin artırılması sağlanmıştır. Ulaşımda gerekli kolaylıklar sağlanarak çarşıya gidiş- dönüş sorunu çözülmüştür. Mahallemize verdiğimiz söz olan düğün salonu yaptırılmıştır. Şarhöyük mahallesine 7 adet market açtırılarak vatandaşa kolaylık sağlanmıştır. Mahalleye bir adet meydan kazandırılmıştır. Mahallemize internet altyapısı sağlanarak tüm dünya ile iletişime geçilmesi sağlanmıştır. Mahalleye tam teşekküllü Yunusemre Devlet Hastanesine bağlı ek hizmet binası temeli atılarak en kısa zamanda vatandaşın hizmetine sunulacaktır. Şarhöyük mahallesine lise için milli eğitim bakanlığı ile görüşülerek yapılması için çalışma başlatılmıştır. Mahallemize bir üst geçit yapılarak şeker mahallesine geçişi sağlanacaktır.
Bu vesileyle 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde muhtarlık için tekrar aday olacağımı siz değerli mahalle halkımla paylaşmak istedim. Herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Sağlıcakla kalın.”

Kaynak: Soner Uçak