Çalışanlar ve emekliler dikkat: Canlı yayında zamlı maaşlar paylaşıldı Çalışanlar ve emekliler dikkat: Canlı yayında zamlı maaşlar paylaşıldı

Sosyal medyadan aldıkları tepkileri de değerlendiren Şahin, "Sosyal medya bizi sevemedi çünkü nihayetinde ceza veren bir kuruluşuz. Ceza veren veya müeyyide uygulayan kurumlar sevilmez" dedi. Şahin, yapılan eleştirilerin RTÜK'ün kanun ve yönetim çerçevesinde hareket ettiği algısını yanlış yansıttığını ifade etti.

RTÜK GÜNDÜZ KUŞAĞI PROGRAMLARI İÇİN DÜĞMEYE BASTI 

Gündüz kuşağı programlarıyla ilgili olarak son raddede olduklarını belirten Şahin, artık bu durumu kaldıramayacaklarını ve ya yapımcıların kendilerine geleceğini ya da RTÜK'ün gereğini yapacağını söyledi. Ayrıca, programların izlenmediği veya reyting almadığı durumlarda bile halkın daha iyi içerikleri tercih edeceğini vurguladı.

Şahin, program yapımında çeşitli olayların anlatılmasını istediklerini ancak yapımcıların buna uyum sağlamadığını belirterek, daha güzel içerikler üretene kadar mevcut programların devam edeceğini ve gerektiğinde müeyyide uygulanacağını dile getirdi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi