Amatör’de fırtına gibi esen 2 Eylül Spor, BAL hedefiyle başladığı Süper Amatör’de umduğunu bulamadı. Güçlü yönetimi, zengin kadrosuyla sezona moralli bir başlangıç yapan Kulüp, teknik heyet anlamında da istikrar yakalayamadı. Hocasıyla iki kez yollarını ayıran 2 Eylül Spor, sezonun bitimine üç maç kala yardımcı antrenöre emanet edildi. Yönetim, kalan maçlar için yeni hoca arayışına bile gerek duymadı.
Güçlü yönetim başaramadı!
2 Eylül, performansıyla “Futbolda para ve iyi kadro eşittir başarı” denkleminin doğru olmadığını bir kez daha kanıtlamış oldu! Özkan Bilen, Sefa Üstünbaş, Tuna Üçtaş, Ahmet Köse, Erkan Ceylan ve Caner Dayıoğlu gibi güçlü yöneticileri bulunan Kulüp, hedeflerinden uzak vasat bir sezon geçirdi.
Başkanlık sorunu yok
Yönetim ‘Nerede hata yaptık’ sorusunun cevabını ararken yeni sezon hazırlıklarına da başladı. Başarısız sonucu rağmen Kulüp’te başkanlık sorunu yok. Yönetim, Başkan Özkan Bilen’in arkasında duruyor. Bilen’in ilk etapta hoca sorununu kalıcı şekilde çözmesi bekleniyor.
Rakip Sümerspor!
Anıl Koçhan’ın başkanlık ettiği Alpagut Sümerspor, 2 Eylül’ün bulunduğu Süper Amatör’e yükseldi. 2 Eylül Spor, yayınladığı mesajda Sümerspor’a ‘hoş geldiniz’ diyerek başarılar diledi.