İŞKUR duyurdu: Eskişehir'de personel istihdam edecek İŞKUR duyurdu: Eskişehir'de personel istihdam edecek

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Özkan Alp bu kez Alanönü Mahallesi sakinlerinin evlerini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Alp, vatandaşlarla tek tek sohbet etti ve isteklerini dile getirdi. Kalabalık bir grup tarafından karşılanan Özkan Alp gördüğü ilgiden memnuniyet duyduğunu ve vatandaşlara misafirperverliklerinden dolayı minnettar olduğunu dile getirdi.

“BUGÜN HER EVDEN AYRI BİR HİKAYE TOPLADIM”

Ziyareti hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özkan Alp,” Bu akşam Eşim Gülhan Hanım ile birlikte Alanönü Mahallesi'nde sıcak yuvalarında, siz değerli hemşehrilerimin evlerine misafir olmak, gönülden gönüle sohbetler etmek bizim için büyük bir mutluluk. Bugün her evden ayrı bir hikâye, her yüzden farklı bir tebessüm topladım.
Ev ev dolaşarak, her birinizin fikirlerini, önerilerini dinlemek ve mahallemizin geleceği için neler yapabileceğimizi konuşmak benim için çok önemli. Mahallemizin sesi olmak, dertlerinize ortak olmak için buradayım. Her mahallemizin eşit hizmete ulaşabilmesi için çalışacağız. Çocuklarımız, gençlerimiz, ailelerimiz, Odunpazarı’nın her bir ferdi için gönüller yapmaya geldim. Bizleri evlerinde ağırlayan ve hoş muhabbetleri ile mutlu olduğumuz gönül dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. “ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi