"Dürüye'nin Güğümleri", "Asmalı Konak", "Safir" gibi projelerde yer alan 52 yaşındaki ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu, 3 evlilik yapmıştı. Hazım Körmükçü, Yener Gürsoy, Enver Selim Kurtoğlu ile evlenen İpek Tuzcuoğlu, 3 evliliğini de anlaşamadıkları gerekçesiyle sonlandırmıştı. 

"EKONOMİK ÖZGÜRLÜĞÜ OLSA %95'i BOŞANIR"

İpek Tuzcuoğlu Aslı Şafak'ın programına katıldı. İpek Tuzcuoğlu katıldığı programda boşanamayan kadınlar hakkında konuştu. İpek Tuzcuoğlu "Kadınlara ekonomik özgürlüğünü versen yüzde 95'i boşanır Türkiye'de. Ekonomik şartlardan kaynaklı boşanmalar olamıyor. Yani kadın ekonomik gücü olmadığı için mecburen evli kalıyor. Baktığınız zaman çoğu insan çok mutsuz. Herkes evli 20-30 yıllık, herkes mutsuz, birçoğunun da sevgilisi var." dedi. 

"BU HAYATA BİR KERE GELİYORSUNUZ"

İpek Tuzcuoğlu sözlerine "Nasıl olacak bu iş? O komfor alanını kimse kaybetmek istemiyor. 'Ben böyle rahatım, eşim olsun, çocuklarım olsun; orada da sevgilim olsun' diyor. Sebep? Mutsuzsanız ayrılın yani. Bu hayata bir kere geliyorsunuz. Dolayısıyla mutsuzluk içinde bir yaşamdansa konforunuz bozulsun." diyerek devam etti. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi