Sahne performanslarıyla ve sahnede giydiği kıyafetlerle "Türkiye'nin Beyonce'u" olarak ünlenen Hadise'ye, bir yorumda Orhan Gencebay'dan geldi.

79 yaşındaki Türk besteci, ses sanatçısı, enstrümanist, aranjör, müzik yapımcısı, müzik direktörü Orhan Gencebay, 10. yıl marşını söylerken giydiği kıyafet tepki toplayan ünlü şarkıcı Hadise'ye, yorum yaptı.

Hadise2

ESKİ SEVGİLİDEN DE GÖNDERME GELMİŞTİ

Hadise, 10. yıl marşını söylerken giydiği kıyafetle eski sevgilisi Sinan Akçıl'ında eleştirisine maruz kalmış ve bir çok kişi tarafından eleştirilmişti. X hesabından, Hadise'nin sahne performansında giyidiği kıyafete gönederme yapan Akçıl şu sözlerle "Çıktık 'açık' alınla 10 yılda her savaştan..." paylaşımda bulunmuştu. 

Hadise Sinan Ak.ıl

"MAYO DENİZDE GİYİLİR"

QualIty of Magazine, 15. yılını Cahide Palazzo'da gerçekleşen davete katılan Orhan Gencebay, muhabirlerin Hadise'yle ilgili olan sorularına, Hadise'nin 10. yıl marşını söylerken giydiği kıyafete yorumda bulunarak cevap verdi. Orhan Gencebay, "Gerekeni gerektiği gibi yapmamız lazım. Mayo deniz kenarında giyilir" dedi ve Hadise'nin olay olan kıyafetini eleştirdi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi