İYİ Parti’nin Eskişehir milletvekili adayından görüşme tepkisi: “Yazıklar olsun” İYİ Parti’nin Eskişehir milletvekili adayından görüşme tepkisi: “Yazıklar olsun”

2025-2029 Stratejik Planı için çalışmalarını yürüten Odunpazarı Belediyesi hazırlık programlarına başladı. Hazırlık programında yer alan paydaş analizi için çalıştay düzenleyen belediye, aynı zamanda da resmi web sitesinden “Odunpazarı Belediyesi 2025-2029 Stratejik Planı Paydaş Anketi” yayınladı. 

Odunpazarı Belediyesi 2025-2029 Dönemi Stratejik Planını hazırlamak için kolları sıvadı. Resmi web sitesinden “Odunpazarı Belediyesi 2025-2029 Stratejik Planı Paydaş Anketi” yayınlayan belediye, aynı zamanda da Alaaddin Park Cafe’de 3 gün süren çalıştay düzenledi. 

ANKET YAYINLANDI 

Sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşları, siyasi partiler, meslek odaları, sendika ve kent konseylerinin temsilcileri ile muhtarın katıldığı çalıştay, bilimsel ve akademik bir ekip tarafından yönetildi. “Kurumsal Alan Çalışma Grubu”, “Kentsel Alan Çalışma Grubu”, “Ekonomik ve Sosyal Alan Çalışma Grubu”, “Kültür ve Sanat Alanı Çalışma Grubu” ve “Spor, Sağlık ve Eğitim Alanı Çalışma Grubu”nun oluşturulduğu çalıştayda, halkı ve sivil toplum örgütlerini belediye yönetimine katmak ve çalıştaydan çıkan fikirleri hayata geçirmek için çalışmalar yapıldı. Çalıştaya katılamayan ve görüşlerini online yoldan bildirmek isteyen vatandaşlar için de resmi web sitesinde “Odunpazarı Belediyesi 2025-2029 Stratejik Planı Paydaş Anketi” yayınlandı. 

Kaynak: Bülten