Eskişehir'de alzheimer hastası 74 yaşındaki kadın 5 gündür kayıp Eskişehir'de alzheimer hastası 74 yaşındaki kadın 5 gündür kayıp

Odunpazarı Müftülüğü, Selahattin Taştan Kur'an Kursunda gerçekleştirilen yıl sonu kapanış programı Kur'an Kursu Öğreticisi Nadiye Altın  koordinasyonunda düzenlendi. Programda, öğrenciler tarafından okunan hatmi şeriflerin duaları gerçekleştirildi ve bu vesileyle Kur'an-ı Kerim'in hayatın her alanında rehber olarak alınması vurgulandı. Katılımcılara, Kur'an Kursu'na devam etmeleri nedeniyle belgeleri takdim edildi. Bu takdim sırasında, Kur'an'ın ahlaki değerlerle donanmak ve yaşamın bir rehberi olarak kabul edilmesi ön plana çıkarıldı.

İKRAMLAR YAPILDI

Öğrenciler, program sonunda Kur'an Kursu'na katılmaktan mutluluk duyduklarını belirttiler. Programın sonunda, katılımcılar arasında buluşma dilekleri ve teşekkürler ile birlikte ikramlar yapıldı.

Odunpazarı Müftülüğü sosyal medyasında yaptığı açıklamada: "Odunpazarı Müftülüğümüze bağlı Selahattin Taştan Kur'an Kursumuzda yıl sonu kapanış programı gerçekleştirildi. Kur'an Kursu Öğreticisi Nadiye Altın hocamızın organizesinde gerçekleşen programda okunan hatmi şeriflerin duaları yapıldı. Kur'an Kursumuza katılan öğrencilerimize belge  takdimi yapıldı. Belge takdiminde Kur'an-ı Kerim'in ahlakı ile ahlaklanılması ve hayatımızda rehber edineceğimiz tek kitap olması vurgusu yapıldı. Öğrencilerimiz de Kur'an Kursumuza devam etmelerinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdiler. Tekrar buluşma dilekleri, teşekkürler ve ikramlarla program son buldu."dedi. 

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi