Eskişehir Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) Tepebaşı Merkezi, dinamik ve etkileyici bir etkinliğe ev sahipliği yaparak gençlerle buluştu. "O'nun (s.a.v.) Işığında Gençlik Sohbetleri" adı altında düzenlenen program, gençlerin manevi ve ruhsal gelişimine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirildi. Bu etkinliğin özel konuğu ise Odunpazarı Müftülüğü Gençlik Koordinatörü ve Din Hizmetleri Uzmanı Fetullah Yazıcı idi.

Etkinlik, gençler arasında heyecanla beklenen bir buluşma oldu. Katılımcılar, İslam'ın güzelliklerini, peygamberimiz Hz. Muhammed'in (s.a.v.) hayatını ve onun öğretilerini daha yakından tanıma fırsatı buldular. Programın amacı, gençlerin manevi yönden gelişimine katkı sağlamak ve onları toplumsal değerlere daha yakınlaştırmak olarak belirlendi.

Fetullah Yazıcı, katılımcılara peygamberimizin hayatından kesitler sunarak onun örnek insanlık vasıflarını anlattı. Gençlerle samimi bir ortamda sohbet eden Yazıcı, onların sorularını dinleyerek cevapladı ve onlara manevi yönden rehberlik etti.

 "Katılımlarından dolayı gençlerimize teşekkür ederiz"

Odunpazarı Müftülüğü yaptığı açıklamada: "GSB Tepebaşı Gençlik Merkezi'nde "O'nun (s.a.v.) Işığında Gençlik Sohbetleri" programında Odunpazarı Müftülüğü Gençlik Koordinatörü ve Din Hizmetleri Uzmanı Fetullah Yazıcı hocamız gençlerle buluştu. İl Müftülüğü Manevi Danışmanımız Kadri Akdemir hocamızın organizesinde gerçekleşen program gençlerimize ikramlarla gerçekleştirildi. Misafirperverlikleri için Eskişehir Gençlik Faaliyetleri Şube Müdürü Şenol Cirit'e, Gençlik Merkezi çalışanlarına ve katılımlarından dolayı gençlerimize teşekkür ederiz." dedi. 

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi