Sigara zammı bu kez el yakacak: Philip Morris sigara grubu 5 Temmuz güncel fiyat listesi Sigara zammı bu kez el yakacak: Philip Morris sigara grubu 5 Temmuz güncel fiyat listesi

Odunpazarı Belediyesi, Eskişehir Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimler Odası (EBVHO) iş birliği ile “Güvercin Yetiştiriciliği ve Hastalıkları Eğitimi” düzenledi.

75. Yıl Mahallesi EMKO Sanayi Sitesi’nde bulunan Güvercinköy’de gerçekleşen eğitime Eskişehir Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Erdinç Yuva ile 30 güvercin sever yetiştirici katıldı.

Odunpazarı’ndan Güvercin Yetiştiriciliği Ve Hastalıkları Eğitimi (2)

EĞİTİMLER DEVAM EDECEK

Veteriner hekimler Ali Cavit Baysal ve Yasin Atasever tarafından verilen eğitimin konu başlıkları arasında “barınma”, “Bakım ve besleme, “kümes hijyeni” ve “Güvercin hastalıkları ile mücadele” bulunuyor. Güvercin Yetiştiriciliği ve Hastalıkları Eğitimlerinin devam edeceğini belirten yetkililer, bundan sonraki sürecin hastalık bazlı eğitimler ile devam edeceğini söyledi.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Güvercin Yetiştiriciliği ve Hastalıkları Eğitiminin kendileri için çok önemli olduğunu belirten güvercin sever yetiştiriciler, kendileri için Güvercinköy projesini hayata geçiren ve böyle bir eğitimi düzenleyen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür etti.

Kaynak: Bülten