Eskişehir'deki bu yolda her gün bir başka kaza oluyor Eskişehir'deki bu yolda her gün bir başka kaza oluyor

2008 yılında Boluspor ile oynanan şampiyonluk maçı sonrası Eskişehir’e dönüşte yaşadıkları trafik kazası sonrası 16 yıldır tekerlekli sandalyeye mahkum olan Eskişehirspor taraftarı Erman Sevkulak için, umut ışığı doğdu.

TARAFTARLAR DESTEK İSTEDİ

Omur ilik zedelenmesi yüzünden tekerlekli sandalye ye mahkum olan Erman için, uyumlu kök hücre bulunmasının ardından başlatılan kampanya ile destek çağrısında bulunan taraftarlar, yaptığı açıklamada;  18 Mayıs 2008 tarihinde oynanan ve Eskişehirspor'umuzun Süper Lig’e yükseldiği Boluspor final maçının dönüşünde trafik kazası geçirerek yaralanan ve o günden bu yana omurilik hasarı sebebiyle yürüyemeyen taraftarımız, arkadaşımız Erman Sevkulak'ın tedavisi için umut ışığı doğdu.
Kök hücre tedavisi için gerekli olan meblağın yarıya yakın kısmı tamamlandı. Kalan 250.000 TL için renktaşlarımızın yardımlarını bekliyoruz. TR43 0004 6003 2288 8000 0486 44 Erman Sevkulak. 

Erman Savuk'a bir destek de Adana'nın Şimşeklerinden geldi. Nefer grubu Anada Şimşeklerine teşekkür mesajı yayımladı. Mesajda; "Kötü günlerimizin dostu, iyi günlerimizin kardeşi Adana'nın Şimşeklerine selam olsun. YAŞA, VAR OL ADANA DEMİR !" dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi