Mülk Köyü Kalkındırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği adına Cemal Özkaraca ve Mustafa Erdurmuş, Sivrihisar Belediye Başkanı Habil Dökmeci'yi makamında ziyaret etti. Ziyarette, dernek olarak yürüttükleri projeler ve köylerinde gerçekleştirdikleri sosyal yardımlaşma faaliyetleri hakkında bilgi veren Özkaraca ve Erdurmuş, belediyenin destekleri ve katkılarından dolayı teşekkür ettiler.

Başkan Dökmeci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, derneğin ve köy halkının kalkınması için yapılacak her türlü çalışmaya destek olacaklarını belirtti. Köylerin kalkınması ve sosyal yardımlaşma faaliyetlerinin önemine vurgu yapan Dökmeci, bu tür derneklerin toplumda dayanışma ve yardımlaşma kültürünü geliştirdiğini ifade etti.

Yapılan açıklamada, "Mülk Köyü Kalkındırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği adına, Cemal Özkaraca ve Mustafa Erdurmuş, Sivrihisar Belediye Başkanı Habil Dökmeci’yi makamında ziyaret etti. Hayırlı olsun dileklerini iletirken yeni görevinde Belediye Başkanımıza başarılar dilediler." denidli.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi