Bozçalı mesajında, "Yaklaşık iki yıldır görev yaptığım Mihalıççık'dan görev süremi tamamlayarak İçişleri Bakanlığı Yurtdışı Programı dolayısıyla geride güzel dostluklar ve anılar bırakarak ayrılıyorum.
Bu güzel ilçede geçirdiğim zaman, sizinle olan her anım benim için çok değerli oldu. Sizlerle birlikte çalışmak, bu topraklarda hizmet etmek benim için büyük bir onurdu. Mihalıççık'ı tanımak, bu güzel coğrafyada sizlerle birlikte yaşamak, sorunları birlikte çözmek, başarıları birlikte kutlamak benim için unutulmaz bir deneyimdi.
Görev süremiz boyunca Mihalıççık hemşehrilerimizin ilgisini, sevgisini ve saygısını gördük, dertlerine çare bulmaya çalıştık. Yaptığımız tüm hizmetlerde devletimizin sıcak ve güler yüzünü göstermeye ve her zaman kapılarımızı, gönüllerimizi herkese açık tutmaya özen gösterdik. Yunus Emre Hazretlerinin sevgi dili olan yunusça konuşmaya çalıştık.
Bu çerçevede resmi ve özel tüm kurum ve kuruluşların uyumlu çalışmasını sağlamak, devlet ile halkı birbirine yakınlaştırmak, farklı toplum kesimlerini kaynaştırmak, ekonomik ve fiziki gelişmenin yanı sıra sosyal ve kültürel dokuyu güçlendirmek, İlçede sevgi, saygı ve güven ortamını geliştirmek en büyük hedefim
oldu.
Bu vesile ile öncelikle bilgi, deneyim ve tecrübelerinden yararlandığım Eskişehir Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY'a, Kıymetli Mülki İdari Amirlerine, Belediye Başkanımız Haydar ÇORUM'a, birlikte mesai yaptığımız ilimizdeki ve ilçemizdeki kamu kurumlarının yöneticiliğini üstlenen birim müdürlerimize, özveri ve sorumluluk bilinci ile görevlerini sürdüren çalışma arkadaşlarıma, muhtarlarımıza, siyasi partilerimizin temsilcilerine, özel sektör temsilcilerine, Baş Tacımız Gazilerimize, Şehit Yakınlarımıza ve Mihalıççık halkına şahsıma gösterdikleri sevgi ve saygı için teşekkür ediyorum.
Yunus Emre Hazretlerinin dediği gibi;
"Biz bu dünyadan gider olduk Kalanlara selam olsun Bizim için hayır dua Kılanlara selam olsun" Allah'a Emanet Olun. Sağlıcakla Kalın.
Saygılarımla."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi