Altın fiyatlarında son durum: 5 Haziran 2024 gram altın ve çeyrek altın fiyatları Altın fiyatlarında son durum: 5 Haziran 2024 gram altın ve çeyrek altın fiyatları

Eskişehir'in spor alanında başarılı okullarından biri olan Şehit Münir Yıldızak Çok Programlı Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı, İkinci Küme A Genç kategorisinde elde ettiği İl Üçüncülüğü başarısını kutlamak üzere Mihalıççık İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Demirtaş'ı ziyaret etti.

Ziyaret sırasında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Demirtaş, Okul Müdürü Nuran Tiftik ve Beden Eğitimi öğretmeni Ayhan Arifoğlu başta olmak üzere öğrencileri tebrik ederek başarılarının gurur verici olduğunu ifade etti. Müdür Demirtaş, okullarının ilçeye kazandırdığı üçüncü kupa olması dolayısıyla öğrencilerle gurur duyduğunu belirtti.

Şehit Münir Yıldızak Çok Programlı Anadolu Lisesi'nin kız voleybol takımı, öğrencilerin spor alanındaki yeteneklerini ve okulun başarısını temsil ederek önemli bir rol üstleniyor. Başarılarının devamını dileyerek öğrencilere teşekkür eden Müdür Demirtaş, sporun gençlerin kişisel gelişimine önemli katkılar sağladığını vurguladı.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi