Ziyarette MHP heyeti, yeni başkanı tebrik ederek görevinde başarılar diledi.

İnönü Belediyesi'nde gerçekleşen ziyarette MHP İlçe Başkanı Çetin Korkmaz'a Hasan Toprak, Halil Çavdar, Kemal Üsküp, Muhterem Yeni, Cevat Irmak ve İbrahim Mortaş eşlik etti. Başkan Hamamcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek MHP heyetine teşekkür etti.

Ziyaret sırasında konuşan MHP İlçe Başkanı Korkmaz, İnönü ilçesinin gelişimi ve halkın refahı için ellerinden gelen desteği vereceklerini belirterek işbirliği mesajı verdi. Başkan Hamamcı da, ilçenin daha da ileriye gitmesi için tüm siyasi partilerle işbirliği yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

MHP heyeti, ziyaretin ardından İnönü ilçesindeki diğer önemli kurumları ziyaret ederek ilçenin sorunları ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı. İlçenin sosyal, ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlayacak projeler üzerinde görüş alışverişinde bulundular.

Yapılan açıklamada, "MHP İlçe Başkanı Çetin Korkmaz, Hasan Toprak, Halil Çavdar, Kemal Üsküp, Muhterem Yeni, Cevat Irmak ve İbrahim Mortaş İnönü Belediye Başkanı Serhat Hamamcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Başkanımız gerçekleştirilen nazik ziyaretten dolayı teşekkür etti."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi