Asgari ücret alanların beklediği haber geldi: Bu tarihte büyük zam Asgari ücret alanların beklediği haber geldi: Bu tarihte büyük zam

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son tahminlerine göre,  ülke genelinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Ege ve Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı ile Muş, Van ve Batman çevrelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ESKİŞEHİR'DE HAVA NASIL OLACAK?

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava tahmin raporuna göre, Eskişehir’de öğle saatlerinde gök gürültülü sağanak yağış görülecek.
Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi tarafından yayımlanan hava tahmin raporuna göre Eskişehir’in de içinde bulunduğu bölge genelinin parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığının 1-3 derece azalması bekleniyor. Rüzgâr, kuzey ve kuzeydoğu yönlerden orta kuvvette, öğle saatlerinden sonra yer yer kuvvetli eseceği belirtildi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi