Güneşin Kızları dizisinde Güneş rolüne hayat veren, Show TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Kızılcık Şerbeti'nde ise Kıvılcım rolüne hayat veren Evrim Alasya, yaşam ve düşünce tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 

Saba Tümer'in programına katılarak, sorulan sorulara cevap veren Evrim Alasya'dan çarpıcı açıklamalar geldi. Saba Tümer'in programına katılan Evrim Alasya, kadın-erkek ilişkisnin değiştiğini dile getirdi.

"ERKEK GİBİ DRAVRANAN ERKEKLERE HASRET KALDIM"

Kadın-erkek dengesinin bozulduğunu ve yeni neslin bu konularda yeterince eğitilmediğini düşünen Evrim Alasya "Erkek gibi davranan erkeklere hasret kaldım. İlişkide o nezaket kuralları kalmadı. Bir şeyleri zorla yaptırınca anlamı kalmıyor. Acaba biz kadınlardan mı kaynaklanıyor bu durum diye kendimi sorguluyorum bazen. Çünkü kadın erkek dengesi diye bir şey kalmadı" dedi. 

Ünlü oyuncu kapıu açmanında bir nezaket kuralı olduğunu hatırlatarak "Birbirlerine okullarda bu küçücük şeyi öğretmiyorlar mı acaba? İlk öğrenilen şeylerdir. Bilmiyorum artık nasıl oluyor. Yeni jenerasyonda hiç böyle bir şey yok" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi