Show TVnin reyting rekorları kıran dizisi Kızılcık Şerbeti dizisi'nde Abdullah karakterine hayat veren Settar Tanrıöğen 26 Ocak'ta geçirdiği beyin kanamasıyla dizideki rolünü Ahmet Mümtaz Taylan'a bırakmıştı. Uzun bir zaman sonra ilk defa kameraların objektiflerine yakalanan Settar Tanrıöğen'in durumu nasıl? Setlere geri dönecek mi? İşte detaylar...

26 Ocak'ta geçirdiği beyin kanaması nedeniyle Kızılcık Şerbetine veda eden Settar Tanrıöğen uzun bir zaman sonra İstanbul sokaklarında kameralara yakalandı. 

SETTAR TANRIÖĞEN İYİLEŞTİ Mİ?

Uzun bir aradan sonra ameliyat sonrasında kameralara yakalanan Settar Tanrıöğen'nin dinç olduğu ve biraz kilo aldığı gözlerden kaçmadı. Ameliyat sonrasında sigarayı tamamen bıraktığını söyleyen Tanrıöğen, sağlıklı beslenerek kendine dikkat ettiğini ve setlere dönmeyi isteyip, çalışmayı çok özlediğini belirtti.

KIZILCIK ŞERBETİNE GERİ DÖNECEK Mİ?

Kızılcık Şerbeti'nde Settar Tanrıöğen'in hayat verdiği Abdullah karakterine, Tanrıöğen'nin ameliyatı sonrası Ahmet Mümtaz Taylan hayat vermişti. İzleyici Ahmet Mümtaz Taylan'nın bu role uygun olmadığını dile getirerek, Settar Tanrıöğen'nin diziye geri dönmesini dört gözle bekliyordu. Settar Tanrıöğen ameliyat sonrasında ilk kameralara yakalanışında dizi setlerini çok özlediğini ve çalışmak istediğini dile getirdi.

Fakat Kızılcık Şerbetin'de Abdullah Ünal olarak rol olmaya devam edecek mi henüz bir açıklama yapılmadı. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi