TAM ÜCRET YERİNE AKTARMA ÜCRET ALINACAK

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, vatandaştan gelen talep üzerine  Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında alınan karar ile 19 Mayıs 2023 Pazar günü itibariyle otobüsten otobüse aktarma işlemlerinde de tam ücret yerine aktarma ücreti alınması kararlaştırıldığını aktardı.

ÜST LİMİT 500 TL'YE YÜKSELTİLDİ

Aynı zamanda ESTRAM Mobil uygulamadaki yükleme üst limiti 100 TL'den 500 TL'ye yükseltildiğini aktararak bu işlem sırasında vatandaşlardan alınan hizmet bedelleri de güncellenmiş olup, hizmet için bankalarca %3 ile %5 arasında komisyon alınacağını duyurdu.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabından müjdeyi şu şekilde duyurdu; "Değerli hemşehrilerimiz, sizlerden gelen talepler üzerine Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında alınan karar ile 19 Mayıs 2023 Pazar günü itibariyle otobüsten otobüse aktarma işlemlerinde de tam ücret yerine aktarma ücreti alınması kararlaştırılmıştır. Ayrıca aynı toplantıda alınan karar ile ESTRAM Mobil uygulamamızdaki yükleme üst limiti 100 TL'den 500 TL'ye yükseltilmiştir. Bu işlem sırasında vatandaşlarımızdan alınan hizmet bedelleri de güncellenmiş olup, hizmet için bankalarca %3 ile %5 arasında komisyon alınmaktadır" dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi